• KUGA 2017

  Czas na kolejnego Forda! Sprawdź jakie orurowania przygotowaliśmy do nowego modelu Kugi i znajdź odpowiednie rozwiązanie dla Twoich czterech kółek już dziś. Homologacja europejska dostępna wkrótce.

  dowiedz się więcej
 • VIVARO 2014

  W naszej ofercie pojawił się pierwszy samochód Opla z naszym orurowaniem. Zapraszamy do zapoznania się z produktami, jakie przygotowaliśmy dla modelu Vivaro. Homologacja europejska uprawniająca do poruszania się po drogach UE już dostępna!

  dowiedz się więcej
 • G. CHEROKEE

  Kolejny samochód z grupy Jeepa zawitał do naszej oferty - tym razem Grand Cherokee (2011 - 2014). Kliknij "dowiedz się więcej" i sprawdź jakie rury przygotowaliśmy. Homologacja europejska już wkrótce!

  dowiedz się więcej
 • D-MAX 2017

  Jeden z pierwszych D-Maxów trzeciej generacji w Polsce zagościł w naszym warsztacie. W związku z tym przygotowaliśmy ofertę orurowań ze stali nierdzewnej przeznaczonych dla najnowszej odsłony tego auta.

  dowiedz się więcej
 • KADJAR 2016

  Nowa odsłona niedużego, ale bardzo zwinnego Renault Kadjara już dostępna w wersji z orurowaniem! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów. Homologacja europejska uprawniająca do poruszania się z naszym orurowaniem już dostępna!

  dowiedz się więcej
 • NOWY AMAROK

  Zapraszamy do zapoznania się z wachlarzem orurowań, które opracowaliśmy do nowego Volkswagena Amaroka V6, a także z pozostałymi akcesoriami przeznaczonymi do tego modelu. Już dostępne z homologacją uprawniającą do poruszania się z naszym orurowaniem na drogach UE!

  dowiedz się więcej
 • E-SKLEP!

  Aby ułatwić Państwu dostęp do zakupu naszych produktów, zapraszamy na nasz nowo otwarty sklep internetowy - www.steeler4x4.com. Znajdziesz tam pełen asortyment naszych orurowań, a także pozostały, szeroki wachlarz akcesoriów do aut 4x4. Kliknij "dowiedz się więcej" i przejdź do sklepu!

  dowiedz się więcej
 • PROMOCJA!

  Rozdajemy produkty z naszej oferty całkowicie za darmo! Nie przegap okazji - kliknij "dowiedz się więcej" i sprawdź szczegóły mega promocji!

  dowiedz się więcej
 • RANGER 2016

  Szeroka gama akcesoriów do najnowszego Rangera już w sprzedaży! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą orurowań, osłon podwozia, wykładzin i wielu innych niezbędnych akcesoriów do nowego Rangera.

  dowiedz się więcej
 • HILUX 2015

  Najnowsza i jeszcze lepsza odsłona Toyoty Hilux już w polskich salonach! Z tej okazji przygotowaliśmy szeroką ofertę orurowań oraz osłon podwozia, które jeszcze bardziej podkreślą masywną sylwetkę tego auta.

  dowiedz się więcej
 • RAV4 2016

  Najnowszy model RAV4 trafił już do sprzedaży w polskich salonach Toyoty. Lekko odświeżony SUV to połączenie komfortu i wydajności podczas jazdy. Sprawdź jakie orurowania przygotowaliśmy dla tego auta. Oferta już dostępna z homologacją europejską!

  dowiedz się więcej
zobacz nasz
katalog
produktów