• OFFROAD SHOW

  Już w najbliższy weekend będzie można nas spotkać na targach Offroad Show Poland w Warszawie. Na miejscu będzie można obejrzeć nasze arktyczne auta - Toyotę LC150 i Hiluxa w opcji AT35. Do zobaczenia!

  dowiedz się więcej
 • Zabudowa SZU

  SZU - Specjalistyczna Zabudowa Użytkowa to nasz najnowszy projekt dedykowany do zastosowań komercyjnych. Montowana bezpośrednio na ramie, pozwala na szeroki wachlarz konfiguracji przestrzeni ładunkowej.

  dowiedz się więcej
 • TRANSIT 2014

  Niezmiernie miło jest nam zaprezentować orurowanie do najnowszego modelu Forda Transit. W ofercie znajdziecie Państwo orurowania przednie i boczne oraz stalową osłonę podwozia. Zapraszamy serdecznie!

  dowiedz się więcej
 • FA 2014

  Po raz kolejny weźmiemy udział w serii imprez Family Adventure organizowanych przez Auto Świat 4x4. W najbliższy weekend spotkamy się w Farmie Krzyczki. Tym razem będzie można spróbować swoich sił specjalnie doposażonymi przez nasza firmę autami marki Mitsubishi.

  dowiedz się więcej
 • LC150 AT35

  Poszerzamy ofertę naszych arktycznych aut o Toyotę Land Cruiser 150 w opcji AT35. Pierwsze egzemplarze już zjechały już z naszego podnośnika, a więcej informacji już wkrótce znajdziecie Państwo w salonach Toyoty w całej Polsce!

  dowiedz się więcej
 • ARB Polska

  Pragniemy poinformować, że wraz z początkiem kwietnia zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem ARB w Polsce. Na potrzeby rozwoju europejskiego rynku specjalnie utworzona jednostka "ARB Europe" otwiera swój pierwszy magazyn w Pradze. Dla Państwa oznacza to krótsze terminy realizacji, lepsze ceny i jeszcze ..

  dowiedz się więcej
 • Qashqai 2013

  Orurowanie z homologacją i akcesoria do najnowszego Nissana Qashqai już w sprzedaży! W naszej ofercie znajdziecie Państwo również stalowe i aluminiowe osłony podwozia! Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas modelami.

  dowiedz się więcej
 • CR-V 2012

  Absolutna nowość na polskim rynku, pierwszy model tej marki w naszej ofercie! Kilka modeli orurowań przednich, stopnie boczne oraz stalowe i aluminiowe osłony podwozia do najnowszej Hondy CR-V już w sprzedaży!

  dowiedz się więcej
 • CAPTIVA 2011

  Pierwsze modele orurowań do Chevroleta już w sprzedaży! W ofercie znajdziecie orurowanie przednie z homologacją, stopnie boczne i orurowanie tylne do Captivy i Traxa. Przygotowaliśmy również stalowe osłony silnika do powyższych modeli.

  dowiedz się więcej
 • D-MAX 2012

  Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem akcesoriów do najnowszego Isuzu D-MAX. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: orurowanie z homologacją, zabudowy, rolety i wiele innych funkcjonalnych rozwiązań, które uczynią auto bardziej wyjątkowym.

  dowiedz się więcej
zobacz nasz
katalog
produktów
NEWSLETTER

bądź na bieżąco
z naszymi nowościami