• TRIPLE-R 28

  Nowość na rynku – LAZER TRIPLE-R 28 o maksymalnym zasięgu wynoszącym aż 2500 metrów to znakomite rozwiązanie dla off-roadowców szukających niezawodnego oświetlenia przystosowanego do najtrudniejszych warunków na drodze. Kliknij „dowiedz się więcej” i sprawdź wszystkie możliwości TRIPLE-R 28! ..

  dowiedz się więcej
 • RAV4 2016

  Najnowszy model RAV4 trafił już do sprzedaży w polskich salonach Toyoty. Lekko odświeżony SUV to połączenie komfortu i wydajności podczas jazdy. Sprawdź jakie orurowania przygotowaliśmy dla tego auta. Już wkrótce oferta dostępna z homologacją europejską!

  dowiedz się więcej
 • NOWY SPORTAGE

  Zupełnie nowe wydanie KIA Sportage jest czwartą generacją bestsellerowego modelu. W związku z tym nasi specjaliści przygotowali gamę orurowań przystosowanych specjalnie do tego auta. Orurowanie pomyślnie przeszło testy homologacyjne i niebawem uzyska certyfikację dopuszczającą do ruchu na drogach UE ..

  dowiedz się więcej
 • OUTLANDER 2015

  Popularny Mitsubishi Outlander po liftingu 2015 to nowa propozycja modelu, w której odświeżony został między innymi przedni zderzak, grill i światła w najnowszej technologii LED. Homologacja dopuszczająca do ruchu we wszystkich krajach Unii Europejskiej dostępna już wkrótce.

  dowiedz się więcej
 • VOLKSWAGEN T6

  Volkswagen T6 to już szósta generacja długo wyczekiwanego samochodu transportowego mającego rekordowe wyniki sprzedaży na całym świecie. Kliknij „dowiedz się więcej” i sprawdź orurowania przednie jakie przygotowaliśmy dla tego auta.

  dowiedz się więcej
 • NP300 NAVARA

  Zupełnie nowy i niezawodny Nissan NP300 Navara to kolejny model, który dołącza do naszej oferty! Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją orurowań przygotowanych specjalnie dla tego auta.

  dowiedz się więcej
 • Klasa V

  Najnowszy Van ze stajni Mercedesa dołącza grona orurowanych! Do bogato wyposażonej Klasy V opracowaliśmy orurowania przednie i pełen wachlarz orurowań bocznych. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą, klikając - dowiedz się więcej!

  dowiedz się więcej
 • FORD CONNECT

  Poszerzamy gamę naszych produktów o orurowanie przednie i boczne do nowego Forda Connect. Już wkrótce do oferty dołączy również aluminiowa osłona silnika i skrzyni biegów. Sprawdź naszą ofertę!

  dowiedz się więcej
 • Nowe L200

  Najnowsze L200 już zagościło w polskich salonach. W związku z tym przygotowaliśmy do tego modelu pełen wachlarz orurowań przednich, bocznych i kapotażowych. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty klikając dowiedz się więcej!

  dowiedz się więcej
 • VITO

  Kolejne model Mercedesa dołącza do naszej oferty. Opracowaliśmy komplet orurowań do najnowszego Vito. Zapraszamy do zapoznania się z wariantami orurowań przednich i bocznych, które przygotowaliśmy do tego auta.

  dowiedz się więcej
 • VITARA 2015

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy pełną ofertę orurowań i osłon podwozia do najnowszej Vitary. Kliknij "dowiedz się więcej" i sprawdź przygotowane przez nas produkty!

  dowiedz się więcej
zobacz nasz
katalog
produktów
NEWSLETTER

bądź na bieżąco
z naszymi nowościami