• Nowe L200

  Najnowsze L200 już zagościło w polskich salonach. W związku z tym przygotowaliśmy do tego modelu pełen wachlarz orurowań przednich, bocznych i kapotażowych. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty klikając dowiedz się więcej!

  dowiedz się więcej
 • VITO

  Kolejne model Mercedesa dołącza do naszej oferty. Opracowaliśmy komplet orurowań do najnowszego Vito. Zapraszamy do zapoznania się z wariantami orurowań przednich i bocznych, które przygotowaliśmy do tego auta.

  dowiedz się więcej
 • LAZER Polska

  Niezmiernie miło jest nam poinformować, że zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem najwyższej jakości oświetlenia LEDowego marki LAZER w Polsce! Od początku tego roku producent przedłuża gwarancję z 3 aż do 5 lat!

  dowiedz się więcej
 • TUCSON 2015

  Orurowanie do najnowszego Hyundaia Tucson już w naszej ofercie! Nowy, odświeżony Tucson zastępuje dobrze już znany na rynku model ix35. My również odświeżamy design naszego orurowania rozłożystego - kliknij "dowiedz się więcej" i sprawdź co przygotowaliśmy!

  dowiedz się więcej
 • PAJERO 2015

  W trosce o posiadaczy najnowszego Pajero po faceliftingu, przygotowaliśmy sesję zdjęciową naszych orurowań na odświeżonym modelu. Wraz z wejściem nowego modelu na rynek zaprojektowaliśmy również nowe orurowanie rozłożyste. Sprawdźcie sami klikając "dowiedz się więcej"!

  dowiedz się więcej
 • LEXUS NX

  Bijący rekordy popularności Lexus NX F-Sport dołącza do grona aut orurowanych przez naszą firmę. Po pomyślnych testach homologacyjnych, wprowadzamy do sprzedaży orurowanie przednie i boczne. Więcej szczegółów już wkrótce!

  dowiedz się więcej
 • SORENTO 2015

  Komplet orurowań do najnowszego Sorento już w naszej ofercie! Już wkrótce zaproponujemy również stalowe i aluminiowe osłony do tego modelu. Kliknij "dowiedz się więcej" i sprawdź nasze akcesoria.

  dowiedz się więcej
 • VITARA 2015

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy pełną ofertę orurowań i osłon podwozia do najnowszej Vitary. Kliknij "dowiedz się więcej" i sprawdź przygotowane przez nas produkty!

  dowiedz się więcej
 • ARB Polska

  Pragniemy poinformować, że wraz z początkiem kwietnia zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem ARB w Polsce. Na potrzeby rozwoju europejskiego rynku specjalnie utworzona jednostka "ARB Europe" otwiera swój pierwszy magazyn w Pradze. Dla Państwa oznacza to krótsze terminy realizacji, lepsze ceny i jeszcze ..

  dowiedz się więcej
zobacz nasz
katalog
produktów
NEWSLETTER

bądź na bieżąco
z naszymi nowościami