• TUCSON 2015

  Orurowanie do najnowszego Hyundaia Tucson już w naszej ofercie! Nowy, odświeżony Tucson zastępuje dobrze już znany na rynku model ix35. My również odświeżamy design naszego orurowania rozłożystego - kliknij "dowiedz się więcej" i sprawdź co przygotowaliśmy!

  dowiedz się więcej
 • PAJERO 2015

  W trosce o posiadaczy najnowszego Pajero po faceliftingu, przygotowaliśmy sesję zdjęciową naszych orurowań na odświeżonym modelu. Wraz z wejściem nowego modelu na rynek zaprojektowaliśmy również nowe orurowanie rozłożyste. Sprawdźcie sami klikając "dowiedz się więcej"!

  dowiedz się więcej
 • Promocja OME

  W związku z zbliżającym się jesiennym sezonem, ARB wprowadza kolejną promocję - do 4 amortyzatorów i kompletu sprężyn OME dodajemy lampkę czołową i robocza ARB gratis! Promocja obowiązuje od 1 września do 30 października 2015.

  dowiedz się więcej
 • LEXUS NX

  Bijący rekordy popularności Lexus NX F-Sport dołącza do grona aut orurowanych przez naszą firmę. Po pomyślnych testach homologacyjnych, wprowadzamy do sprzedaży orurowanie przednie i boczne. Więcej szczegółów już wkrótce!

  dowiedz się więcej
 • NOWY JUMPER

  Poszerzyliśmy nasz asortyment orurowanie do najnowszego Jumpera po faceliftingu. W naszej ofercie znajdziecie orurowanie przednie w kilku konfiguracjach i pełen wahlarz orurowań bocznych.

  dowiedz się więcej
 • SORENTO 2015

  Komplet orurowań do najnowszego Sorento już w naszej ofercie! Już wkrótce zaproponujemy również stalowe i aluminiowe osłony do tego modelu. Kliknij "dowiedz się więcej" i sprawdź nasze akcesoria.

  dowiedz się więcej
 • VITARA 2015

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy pełną ofertę orurowań i osłon podwozia do najnowszej Vitary. Kliknij "dowiedz się więcej" i sprawdź przygotowane przez nas produkty!

  dowiedz się więcej
 • ARB Polska

  Pragniemy poinformować, że wraz z początkiem kwietnia zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem ARB w Polsce. Na potrzeby rozwoju europejskiego rynku specjalnie utworzona jednostka "ARB Europe" otwiera swój pierwszy magazyn w Pradze. Dla Państwa oznacza to krótsze terminy realizacji, lepsze ceny i jeszcze ..

  dowiedz się więcej
 • TRANSIT 2014

  Niezmiernie miło jest nam zaprezentować orurowanie do najnowszego modelu Forda Transit. W ofercie znajdziecie Państwo orurowania przednie i boczne oraz stalową osłonę podwozia. Zapraszamy serdecznie!

  dowiedz się więcej
 • CR-V 2012

  Absolutna nowość na polskim rynku, pierwszy model tej marki w naszej ofercie! Kilka modeli orurowań przednich, stopnie boczne oraz stalowe i aluminiowe osłony podwozia do najnowszej Hondy CR-V już w sprzedaży!

  dowiedz się więcej
zobacz nasz
katalog
produktów
NEWSLETTER

bądź na bieżąco
z naszymi nowościami