• MSPO 2015

  Już 1. września będzie można nas spotkać na XXIII targach zbrojeniowych MSPO w Kielcach. Na miejscu zaprezentujemy najnowsze rozwiązania z zakresu aut wysokiej mobilności. Spotkacie nas na stanowisku ZC-19. Zapraszamy serdecznie!

  dowiedz się więcej
 • LEXUS NX

  Bijący rekordy popularności Lexus NX F-Sport dołącza do grona aut orurowanych przez naszą firmę. Po pomyślnych testach homologacyjnych, wprowadzamy do sprzedaży orurowanie przednie i boczne. Więcej szczegółów już wkrótce!

  dowiedz się więcej
 • NOWY JUMPER

  Poszerzyliśmy nasz asortyment orurowanie do najnowszego Jumpera po faceliftingu. W naszej ofercie znajdziecie orurowanie przednie w kilku konfiguracjach i pełen wahlarz orurowań bocznych.

  dowiedz się więcej
 • SORENTO 2015

  Komplet orurowań do najnowszego Sorento już w naszej ofercie! Już wkrótce zaproponujemy również stalowe i aluminiowe osłony do tego modelu. Kliknij "dowiedz się więcej" i sprawdź nasze akcesoria.

  dowiedz się więcej
 • VITARA 2015

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy pełną ofertę orurowań i osłon podwozia do najnowszej Vitary. Kliknij "dowiedz się więcej" i sprawdź przygotowane przez nas produkty!

  dowiedz się więcej
 • ARB Polska

  Pragniemy poinformować, że wraz z początkiem kwietnia zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem ARB w Polsce. Na potrzeby rozwoju europejskiego rynku specjalnie utworzona jednostka "ARB Europe" otwiera swój pierwszy magazyn w Pradze. Dla Państwa oznacza to krótsze terminy realizacji, lepsze ceny i jeszcze ..

  dowiedz się więcej
 • Zabudowa SZU

  SZU - Specjalistyczna Zabudowa Użytkowa to nasz najnowszy projekt dedykowany do zastosowań komercyjnych. Montowana bezpośrednio na ramie, pozwala na szeroki wachlarz konfiguracji przestrzeni ładunkowej.

  dowiedz się więcej
 • TRANSIT 2014

  Niezmiernie miło jest nam zaprezentować orurowanie do najnowszego modelu Forda Transit. W ofercie znajdziecie Państwo orurowania przednie i boczne oraz stalową osłonę podwozia. Zapraszamy serdecznie!

  dowiedz się więcej
 • LC150 AT35

  Poszerzamy ofertę naszych arktycznych aut o Toyotę Land Cruiser 150 w opcji AT35. Pierwsze egzemplarze już zjechały już z naszego podnośnika, a więcej informacji już wkrótce znajdziecie Państwo w salonach Toyoty w całej Polsce!

  dowiedz się więcej
 • CR-V 2012

  Absolutna nowość na polskim rynku, pierwszy model tej marki w naszej ofercie! Kilka modeli orurowań przednich, stopnie boczne oraz stalowe i aluminiowe osłony podwozia do najnowszej Hondy CR-V już w sprzedaży!

  dowiedz się więcej
 • D-MAX 2012

  Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem akcesoriów do najnowszego Isuzu D-MAX. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: orurowanie z homologacją, zabudowy, rolety i wiele innych funkcjonalnych rozwiązań, które uczynią auto bardziej wyjątkowym.

  dowiedz się więcej
zobacz nasz
katalog
produktów
NEWSLETTER

bądź na bieżąco
z naszymi nowościami