• CARPATHIA H&F

  W drugiej części września zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na Podkarpacie, gdzie odbędzie się pierwsza edycja targów łowiectwa i leśnictwa. Cała impreza odbędzie się w G2A Arena - Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce.

  dowiedz się więcej
 • EQUIP AUTO

  17-21 października będziemy obecni w stolicy Francji na targach motoryzacyjnych EQUIP AUTO, które odbywają się cyklicznie co dwa lata. Ponad 100 000 m2 powierzchni wystawienniczej, 1400 wystawców z 34 krajów i mnóstwo fanów czterech kółek - warto tam być! Czekamy na stoisku 2.2 D 028.

  dowiedz się więcej
 • OFFROAD SHOW

  Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja jednej z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce! Mowa tutaj o OffRoad Show Poland, na którym będziemy obecni po raz kolejny z rzędu! Nowoczesne samochody terenowe, campery wyprawowe, quady, a także mnóstwo akcesoriów - już 18 i 19 listopada! ..

  dowiedz się więcej
 • ASX 2017

  Komplet orurowań przednich oraz bocznych do najnowszego Mitsubishi ASX już opracowane, natomiast homologacja europejska będzie dostępna niebawem! Kliknij "dowiedz się więcej" i sprawdź co przygotowaliśmy.

  dowiedz się więcej
 • CRAFTER 2017

  Orurowanie wykonane ze stali nierdzewnej do nowej wersji dostawczego Volkswagena Craftera już gotowe. Sprawdź, co tym razem przygotowali nasi specjaliści. Homologacja europejska upoważniająca do poruszania się po drogach UE dostępna już wkrótce!

  dowiedz się więcej
 • KUGA 2017

  Czas na kolejnego Forda! Sprawdź jakie orurowania przygotowaliśmy do nowego modelu Kugi i znajdź odpowiednie rozwiązanie dla Twoich czterech kółek już dziś. Homologacja europejska dostępna wkrótce.

  dowiedz się więcej
 • VIVARO 2014

  W naszej ofercie pojawił się pierwszy samochód Opla z naszym orurowaniem. Zapraszamy do zapoznania się z produktami, jakie przygotowaliśmy dla modelu Vivaro. Homologacja europejska uprawniająca do poruszania się po drogach UE już dostępna!

  dowiedz się więcej
 • G. CHEROKEE

  Kolejny samochód z grupy Jeepa zawitał do naszej oferty - tym razem Grand Cherokee (2011 - 2014). Kliknij "dowiedz się więcej" i sprawdź jakie rury przygotowaliśmy. Homologacja europejska już wkrótce!

  dowiedz się więcej
 • D-MAX 2017

  Jeden z pierwszych D-Maxów trzeciej generacji w Polsce zagościł w naszym warsztacie. W związku z tym przygotowaliśmy ofertę orurowań ze stali nierdzewnej przeznaczonych dla najnowszej odsłony tego auta.

  dowiedz się więcej
 • E-SKLEP!

  Aby ułatwić Państwu dostęp do zakupu naszych produktów, zapraszamy na nasz nowo otwarty sklep internetowy - www.steeler4x4.com. Znajdziesz tam pełen asortyment naszych orurowań, a także pozostały, szeroki wachlarz akcesoriów do aut 4x4. Kliknij "dowiedz się więcej" i przejdź do sklepu!

  dowiedz się więcej
 • PROMOCJA!

  Rozdajemy produkty z naszej oferty całkowicie za darmo! Nie przegap okazji - kliknij "dowiedz się więcej" i sprawdź szczegóły mega promocji!

  dowiedz się więcej
 • NOWY AMAROK

  Zapraszamy do zapoznania się z wachlarzem orurowań, które opracowaliśmy do nowego Volkswagena Amaroka V6, a także z pozostałymi akcesoriami przeznaczonymi do tego modelu. Już dostępne z homologacją uprawniającą do poruszania się z naszym orurowaniem na drogach UE!

  dowiedz się więcej
zobacz nasz
katalog
produktów